Proces inwestycyjny mikroinstalacji

proces-inwestycyjny-pomysl Wszystko zaczyna się od pomysłu. Niezależnie czy myślisz o montażu instalacji fotowoltaicznej dla obniżenia rachunków za prąd czy pobudek ekologicznych przeprowadzimy cię przez cały ten proces.
proces-inwestycyjny-konsultacje Nasz doradca pomoże fachowo zweryfikować twój pomysł oraz pomoże dobrać odpowiedni zestaw. W ramach konsultacji precyzyjnie zostanie dobrana moc oraz zweryfikowane techniczne możliwości montażu. Odpowiedni dobór instalacji jest szczególnie istotny w nowym systemie opustów.
proces-inwestycyjny-projekt Do projektu instalacji PV zawsze podchodzimy indywidualnie. Nasz projektant w oparciu o przeprowadzony wywiad i otrzymane dokumenty optymalizuje rozmieszczenie, system mocowań, przyłączenie oraz zabezpieczenia instalacji PV.
proces-inwestycyjny-montaz Fachowy montaż jest gwarancją długiej i niezawodnej pracy instalacji fotowoltaicznej. Duże doświadczenie naszych monterów jest gwarancją poprawności wykonanych prac.
proces-inwestycyjny-pomiary Pomiary pozwalają stwierdzić czy wykonane prace i oczekiwane parametry instalacji są spełnione. Zawsze stawiamy na najlepsze rozwiązania oparte o urządzenia renomowanych producentów z tego względu nie obawiamy się weryfikacji i oprócz pomiarów podstawowych wykonujemy także pomiary wydajności instalacji fotowoltaicznej.
proces-inwestycyjny-zgloszenie Przed uruchomieniem instalacji fotowoltaicznej konieczne jest dokonanie zgłoszenia do zakładu energetycznego wraz z kompletną dokumentacją techniczną. W ramach kompleksowej usługi stosowne dokumenty są przez nas wypełniane oraz podpisywane przez uprawnionego mikroinstalatora OZE.

Polegamy na sprawdzonej technologii