Chroń swoją firmę przed wzrostem cen energii

Solgen w liczbach
>24,5
MWp łącznie zainstalowanej mocy
2400
wykonanych mikroinstalacji PV
40
osobowy zespół specjalistów
 • własna energia elektryczna
 • atrakcyjny leasing na fotowoltaikę
 • nowoczesne moduły dużej mocy w technologiach HCC, Shingled
 • fotowoltaika od autoryzowanego partnera wiodących producentów

Jak to działa?

Moduły produkują prąd ze słońca, a falownik wprowadza go do wewnętrznej instalacji w firmie. Użytkownik monitoruje całość w wygodny sposób za pomocą aplikacji na komputerze lub smartfonie.

Zamień rachunki za prąd na leasing na fotowoltaikę!

Roczne opłaty za leasing są w przybliżeniu równe do rocznych rachunków za energię! W ten sposób spłacisz instalację w ciągu kilku lat, a elektrownia przez kolejne lata będzie produkowała już darmowy prąd ze słońca.

Czy wiesz, że w niektórych bankach uzyskasz uproszczoną ścieżkę leasingową dzięki naszej instalacji? Jesteśmy zweryfikowanym dostawcą PV.

Rozliczenie

Własny prąd jest zużywany w Twojej firmie. Nadwyżki odkupuje zakład energetyczny lub odbierasz je w rocznych bilansach (wymaga umowy kompleksowej).

Finansowanie instalacji fotowoltaicznych

 • Zapewniamy finansowanie poprzez dedykowane leasingi na fotowoltaikę. Na miejscu pomożemy dobrać odpowiednią ofertę leasingową.
 • Współpracujemy z wieloma instytucjami bankowymi, w tym z Bankiem Millennium (zapytaj o uproszczoną procedurę z dostawcą SOLGEN)
 • Nie pobieramy prowizji od udzielonych kredytów i leasingów oraz jesteśmy podmiotem oficjalnie zarejestrowanym w Komisji Nadzoru Finansowego.

Solgen – Autoryzowany partner i wykształcona kadra

Nasza załoga złożona jest głównie z absolwentów kierunkowych studiów na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Jest to gwarancja dobrze dobranej i perfekcyjnie zamontowanej instalacji!

Wybierz autoryzowanego partnera wiodących producentów! Dzięki umowom autoryzacji z wiodącymi producentami fotowoltaicznymi gwarantujemy profesjonalizm i jakość naszych działań poprzez dobór licencjonowanych przez producentów urządzeń. Brak problemów gwarancyjnych oraz spokój na lata zapewnia autoryzowany serwis.

Masz pytanie odnośnie naszych usług? Zadzwoń: +48 12 307 16 14

Jesteś zainteresowany oszczędzaniem na prądzie?

Korzyści z założenia fotowoltaiki

 • Niższe rachunki za prąd
 • Produkcja prądu na własne potrzeby

Zostaw do siebie namiary, a przygotujemy dla Ciebie wstępną ofertę w 48h.

  Wypełnij formularz
  Rodzaj inwestycji – zaznacz jedną z opcji