Wszystko o dotacjach na fotowoltaikę


Ulga termomodernizacyjna

Ulga termomodernizacyjna polega na odliczeniu podatku od poniesionych wydatków na realizację przedsięwzięcia związanego z termomodernizacją jednorodzinnych budynków mieszkalnych.

Dowiedz się więcej

Czyste Powietrze

Program Czyste Powietrze to ogólnopolski, kompleksowy program wsparcia finansowego na wymianę źródeł ciepła. Umożliwia on otrzymanie dotacji nawet w wysokości 30 tysięcy złotych!

Dowiedz się więcej

Słoneczna Żywiecczyzna

Program “Słoneczna Żywiecczyzna” ma na celu wsparcie działań, na rzecz poprawy jakości powietrza, na terenie działania ZMGE w Żywcu. Maksymalna kwota dofinansowania wynosi 4200zł/kW netto. Ostateczna data składania wniosku o wypłatę grantu w ramach programu to 1 marca 2021r.

Dowiedz się więcej

Odnawialne źródła energii dla mieszkańców Bielsko-Białej

Program jest skierowany do mieszkańców Bielsko-Białej, którzy są właścicielami domów jednorodzinnych. Celem projektu jest zwiększenie produkcji energii z OZE a tym samym poprawa efektywności energetycznej regionu.

Dowiedz się więcej

Poprawa jakości powietrza poprzez zwiększenie udziału OZE w wytwarzaniu energii na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice

Realizacja projektu pozwoli na poprawę efektywności energetycznej regionu, zwiększy udział energii odnawialnej w bilansie energetycznym gminy jak i również przyczyni się do poprawy sytuacji zdrowotnej i ekonomicznej mieszkańców.

Dowiedz się więcej

Net Metering

Nadwyżka wyprodukowanej przez instalację energii oddawana jest do sieci. Użytkownik może odebrać ją w momencie, gdy instalacja nie pracuje (w nocy lub przy niekorzystnej pogodzie) w systemie opustów- 80% oddanej energii dla instalacji o mocy do 10 kW oraz 70% dla instalacji o mocy 10-50 kW.

Dowiedz się więcej

Jesteś zainteresowany oszczędzaniem na prądzie?

Korzyści z założenia fotowoltaiki

  • Niższe rachunki za prąd
  • Produkcja prądu na własne potrzeby

Zostaw do siebie namiary, a przygotujemy dla Ciebie wstępną ofertę w 48h.

    Wypełnij formularz
    Rodzaj inwestycji – zaznacz jedną z opcji

    Masz pytanie odnośnie naszych usług? Zadzwoń: +48 12 307 16 14