Falowniki GoodWe

Falowniki GoodWe

GoodWe jest wiodącym azjatyckim producentem, który koncentruje się na badaniach i produkcji falowników. Urządzenia głównie wykorzystywane są w instalacjach domowych, a także systemach komercyjnych. GoodWe zawdzięcza swój sukces połączeniu zaawansowanych komponentów i technologii. Jednocześnie oferuje niezrównaną obsługę posprzedażową.

Technologiczne innowacje

GoodWe wyprodukowało siedem serii falowników o mocy od 1 kW do 1 MW. Urządzenia te cechują się przede wszystkim niskim poziomem hałasu pracy oraz wysoką sprawnością sięgającą 98,8%. Jako jeden z największych producentów falowników na świecie, GoodWe stawia nacisk na innowacje technologiczne, realizowane przez liczny zespół badawczo-rozwojowy.

Zalety urządzenia:

  1. Falownik wysokiej jakości z 5-letnią gwarancją
  2. Inteligentny system monitoringu pracy
  3. Wysoka sprawność do 98,6%
  4. Stopień ochrony IP 65, który pozwala na montaż falownika na zewnątrz
  5. Niski poziom hałasu podczas pracy
  6. Niska waga oraz małe wymiary

Często zadawane pytania

Czy falownik może być zamontowany na zewnątrz?
Tak. Stosowane przez nas falowniki posiadają stopień ochrony IP 65. Dzięki temu możliwy jest ich montaż zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Czy falownik spełnia wymagania polskich zakładów energetycznych?
Tak. Stosowane przez nas falowniki posiadają pełną dokumentację w języku polskim wymaganą przez wszystkie polskie zakłady energetyczne dokonujące przyłączenia mikroinstalacji (OSD). Szczegółowej konfiguracji falownika dokonuje nasz serwisant podczas montażu instalacji.

Czy jest możliwość montażu innego falownika?
Tak. Pod warunkiem, że jest on dostępny w kraju i jest możliwość jego sprowadzenia.