Konstrukcja montażowa Esdec

Konstrukcja montażowa Esdec

Esdec to producent systemów montażowych dla każdego rodzaju instalacji. Wykorzystywana technologia pozwala na bardzo szybki i łatwy montaż.

System montażu składa się tylko z czterech elementów, które są instalowane za pomocą jednego narzędzia. Wiele elementów konstrukcji można stosować uniwersalnie na różnych powierzchniach dachowych. Innowacyjna technologia haków i zatrzasków dachowych zapewnia solidny i wytrzymały system fotowoltaiczny, bez konieczności przewiercania dachu. Konstrukcja montażowa Esdec wykonana jest z mocnych materiałów, takich jak wysokiej jakości aluminium i stal Magnelis. Ten typ stali charakteryzuje się dłuższą żywotnością i większą odpornością na korozję. Co więcej, ta stal ma powłokę samonaprawiającą się, co zapewnia jej ochronę przed uszkodzeniem powierzchni. System jest testowany w ekstremalnych warunkach pogodowych, wiatrowych, pożarowych i śniegowych. Więc nie tylko instalujesz łatwo i szybko, ale także niezawodnie. Esdec oferuje 20-letnią gwarancję na wszystkie swoje systemy.

Zalety produktu:

  • superlekka konstrukcja
  • szybki i łatwy montaż
  • brak konieczności przewiercania dachu
  • wysokiej klasy materiały: aluminium i samonaprawiająca się stal Magnelis
  • testowany w ekstremalnych warunkach
  • 20 lat gwarancji

Często zadawane pytania

Co to są systemy montażu paneli fotowoltaicznych?
Systemy montażu paneli fotowoltaicznych to konstrukcje pod panele fotowoltaiczne, na które składają się profile, łączniki, klemy, bloki fundamentowe, uchwyty, szyny montażowe, rurki giętkie. Dobrze wykonana konstrukcja montażowa zapewnia odpowiednie nachylenie panelu fotowoltaicznego w celu uchwycenia promieni słonecznych, a także jego bezpieczne funkcjonowanie.

Jakie są rodzaje systemów montażu paneli fotowoltaicznych? 
Nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają na instalację paneli na dowolnej powierzchni dachu czy gruntu. Podstawowy podział systemów montażu można przedstawić następująco:
• dachy skośne pokryte dachówką, dachówką karpiówką, dachówką łupkową, blachodachówką czy blachą trapezową
• dachy płaskie obejmuje systemy bezinwazyjne, balastowe
• systemy wolnostojące są jedno lub dwu podporowe, mocowane do fundamentu i do płyt betonowych oraz wkręcane w grunt.

Zadzwoń do nas!

W celu uzyskania szczegółowej oferty skontaktuj się z doradcą techniczno-handlowym

Tel. 12 307 16 14  Email biuro@solgen.pl