Moduły Suntech Power HCC

Moduły Suntech Power HCC

Jako jeden z największych producentów modułów fotowoltaicznych na świecie, Suntech Power stawia na stałe innowacje i dostarczanie jak najlepszych urządzeń. Jednym z nich są moduły monokrystaliczne serii HiPro, wykoanne w technologii HCC.

Zalety produktu:

  • Wysoka moc wyjściowa
  • Doskonałe działanie przy słabym oświetleniu
  • Niższa temperatura pracy
  • Rozszerzone testy obciążenia
  • Wysoka odporność na PID

Charakterystyka modułów HCC

W celu minimalizacji strat ogniwo PV-moduł PV, które wynikają z dużej powierzchni ogniwa w stosunku do liczby elektrod zbiorczych, opracowana została technologia ogniw ciętych na pół (Half Cut Cells- HCC). Moduły wykonane w tej technologii posiadają – w porównaniu z tradycyjnymi modułami- 120 mniejszych ogniw. Dzięki tamkiemu zabiegowi technologicznemu możliwe jest zmniejszenie oporu elektrycznego, czyli wzrost mocy modułu a co za tym idzie- wzrost jego wydajności.

Dlaczego warto wybrać moduły HCC?

Moduły fotowoltaiczne wykonane w technologii HCC z uwagi na unikalną budowę, wykazują się większą wydajnością, zwłaszcza podczas pracy w warunkach wysokiego natężenia promieniowania słonecznego.

W walce z zacienieniem

Dzięki równoległemu połączeniu dwóch części modułu, zacienienie jednej z nich nie wpłynie na pracę drugiej. Dlatego też moduły HCC bardzo dobrze sprawdzają się w instalacjach, w których część modułów narażona jest na stałe zacienienie- cień rzucany przez kominy lub lukarny.

Zadzwoń do nas!

W celu uzyskania szczegółowej oferty skontaktuj się z doradcą techniczno-handlowym.

Tel. 12 307 16 14 Email biuro@solgen.pl