Warto wybrać Solgen!


Doświadczeni monterzy! 
Naszą załogę budują głównie absolwenci kierunkowych studiów na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Taka kadra to gwarancja mądrze dobranej i perfekcyjnie zamontowanej instalacji!

Ekspercka wiedza i doświadczenie.
Fotowoltaika to nasza praca zawodowa połączona z pasją. Dlatego doradzamy, projektujemy i wykonujemy instalacje fotowoltaiczne. To nie tylko panele fotowoltaiczne, ale właściwie dobrany system, który pokryje nasze zapotrzebowanie na energię elektryczną.

Zadowolenie klienta z prawidłowo działającej instalacji jest dla nas priorytetem, o czym świadczą opinie zadowolonych klientów.

Najnowsze artykuły

Bądź zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami, zmianami w prawie itd. dzięki ciekawym artykułom tematycznym.

Łączymy siły z PGNiG!

Będąc częścią Grupy Kapitałowej PGNiG stawiamy kolejny krok na drodze ku rozwojowi czystej energii w Polsce. Celem jest zagospodarowanie przez

więcej »

Wybierz autoryzowanego partnera wiodących producentów! Dzięki umowom autoryzacji z wiodącymi producentami fotowoltaicznymi gwarantujemy profesjonalizm i jakość naszych działań poprzez dobór licencjonowanych przez producentów urządzeń. Brak problemów gwarancyjnych oraz spokój na lata zapewnia autoryzowany serwis.

Kontakt
Wsparcie
Znajdź nas:
Infolinia serwisowa:

Copyright 2021 © All Right Reserved Design by Marek P