Moduły fotowoltaiczne

Jesteśmy oficjalnymi dystrybutorami modułów firm:
– Hyundai,
– Eco Delta,
– Phono Solar.
Wyróżnienie złotymi medalami Targów Kielce za wdrażanie nowoczesnych technologii: w 2020 r. za rozpowszechnienie technologii MWT oraz w 2021 r. za wprowadzenie technologii Shingled.

Współpracujemy bezpośrednio z producentami skracając łańcuch dostaw, dzięki czemu:

  • gwarantujemy dobrą cenę
  • mamy pewność dostaw,
  • wysokie stany magazynowe,
  • pewność dotrzymania terminu realizacji,
  • uproszczenie procedury gwarancyjnej

 

Falowniki

W naszej ofercie znajdują się najlepsze falowniki czołowych producentów na rynku takich jak: Fronius, Huawei, Hypontech, Solaredge. Falowniki jedno lub trójfazowe, zarówno on-grid jak i hybrydowe dostępne są w naszych magazynach lokalnych.

Jesteśmy oficjalnym importerem i dystrybutorem marki Hypontech na polskim rynku dzięki czemu:

  • gwarantujemy szybki serwis,
  • na czas naprawy udostępniamy urządzenie zastępcze Jesteśmy autoryzowanym system partnerem marki Fronius w Polsce jak i autoryzowanym serwisantem marek: Goodwe, SMA, SolarEdge, Phono Solar, Eco Delta, Huawei, Hypontech.

Pompy ciepła

Urządzenia, które zapewniają bezobsługowe ogrzewanie zarówno w nowych jak i modernizowanych budynkach. Jesteśmy autoryzowanym partnerem czołowych producentów na rynku. W swojej ofercie posiadamy jednostki typu split jak i monoblok takich producentów jak: Kaisai, Panasonic, Viessmann.

Najnowsze artykuły

Bądź zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami, zmianami w prawie itd. dzięki ciekawym artykułom tematycznym.

Łączymy siły z PGNiG!

Będąc częścią Grupy Kapitałowej PGNiG stawiamy kolejny krok na drodze ku rozwojowi czystej energii w Polsce. Celem jest zagospodarowanie przez

więcej »

Wybierz autoryzowanego partnera wiodących producentów! Dzięki umowom autoryzacji z wiodącymi producentami fotowoltaicznymi gwarantujemy profesjonalizm i jakość naszych działań poprzez dobór licencjonowanych przez producentów urządzeń. Brak problemów gwarancyjnych oraz spokój na lata zapewnia autoryzowany serwis.

Kontakt
Wsparcie
Znajdź nas:
Infolinia serwisowa:

Copyright 2021 © All Right Reserved Design by Marek P