Kompletny zestaw 29 900 zł

Pompa ciepła Kaisai 8kW monoblok + bufor + CWU + kompletny zestaw montażowy + montaż, to idealne rozwiązanie dla Ciebie‼

kim jesteśmy?

Pompa Ciepła z Solgen to:

Doświadczeni monterzy

Naszą załogę budują głównie absolwenci kierunkowych studiów na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Taka kadra to gwarancja mądrze dobranej i perfekcyjnie zamontowanej instalacji!

Ekspercka wiedza i doświadczenie

Urządzenia, które zapewniają bezobsługowe ogrzewanie zarówno w nowych jak i modernizowanych budynkach. Jesteśmy autoryzowanym partnerem czołowych producentów na rynku.

Wsparcie

Zadowolenie klienta z prawidłowo działającej instalacji jest dla nas priorytetem, o czym świadczą opinie zadowolonych klientów.

Kompletny zestaw z montażem

Kompletny zestaw to pewność szybkiego i bezproblemowego montażu instalacji w Twoim domu. 

Pompa Kaisai 8kW monoblok

Firma Kaisai to wiodąca marka na rynku ogrzewania, dostarczająca nowoczesne rozwiązania w dziedzinie ogrzewania.

Zbiornik C.O. 200l

Bufory ciepła przynoszą wymierne korzyści właścicielom budynków mieszkalnych, bez względu na sposób ogrzewania pomieszczeń.

Zasobnik C.W.U 200l

Zasobniki charakteryzują się wysoką jakością, trwałością, a także innowacyjnymi rozwiązaniami.

Kompleksowa usługa montażu

Montaż z Solgen to pewność jakości, profesjonalizmu i rzetelnego wykonania.

FAQ

najczęściej zadawane pytania

Najczęściej wybieranym rodzajem są pompy ciepła typu powietrze/woda. Te urządzenia przekazują energię cieplną zawartą w powietrzu wewnętrznej instalacji grzewczej, w której nośnikiem ciepła jest woda.

Główną różnicę między jednostkami split i monoblok stanowi umiejscowienie jednostek. Typ monoblok to pojedyncza jednostka zewnętrzna, która ogrzewa wodę w zasobniku umieszczonym wewnątrz budynku. Natomiast split to rodzaj pompy ciepła, która została podzielona na jednostki zewnętrzną (służącą do pozyskiwania energii z otoczenia) oraz wewnętrzną (odpowiadającą za przekazanie tej energii do instalacji wewnętrznej).

Tak, pompa ciepła oprócz ogrzewania budynku zaopatruje go również w ciepłą wodę użytkową, która przechowywana jest w zaizolowanym zbiorniku. Często spotykane są jednostki wewnętrzne z wbudowanym zbiornikiem, zamkniętym w jednej obudowie.

Nie, pompy ciepła to urządzenia, które z powodzeniem mogą być zamontowane w nowych budynkach jak również zastąpić obecne źródło ciepła w budynkach modernizowanych.

Tak, pompa ciepła to samodzielne urządzenie, które zapewnia ogrzewanie domu oraz przygotowanie ciepłej wody użytkowej.

Tak. powietrzne pompy ciepła są w stanie ogrzewać budynek nawet przy temperaturze zewnętrznej poniżej -10°C. Przy niższych temperaturach urządzenia wspomagane są przez wbudowaną grzałkę elektryczną, dzięki której zapewniona jest stała temperatura w budynku.

Tak, pompa ciepła może współpracować nie tylko z ogrzewaniem podłogowym ale również sprawdzi się w przypadku instalacji z grzejnikami. Maksymalna temperatura wyjściowa pompy ciepła wynosząca 55°C jest temperaturą odpowiednią do zasilania grzejników.

Montaż pompy ciepła jest stosunkowo łatwym do przeprowadzenia. Polega głównie na umieszczeniu jednostki zewnętrznej na stabilnym podłożu oraz poprowadzeniu przewodów do wnętrza budynku, gdzie następuje podłączenie do wewnętrznej instalacji ogrzewania. Zwykle takie prace trwają 2-3 dni.

Pompa ciepła jest urządzeniem cichym, które nie wpływa na komfort mieszkańców. Zwykle jest to poziom mocy akustycznej z przedziału 40-55 db, co odpowiada zwykłej rozmowie.

Nie, pompa ciepła zapewnia łatwą obsługę przy pomocy wygodnego panelu sterowania lub zdalnie przy użyciu aplikacji mobilnej.

W czym jesteśmy najlepsi?

Jesteśmy autoryzowanym partnerem wiodących producentów. Korzystamy tylko ze sprawdzonych rozwiązań.

Najlepsze instalacje fotowoltaiczne dla domu, rolnictwa i firm.

Zgrany duet z fotowoltaiką
Połącz klimatyzację z instalacją fotowoltaiczną i ciesz się niskimi kosztami eksploatacji.

Tomasz Zubilewicz Dziennikarz

Ja już mam prąd ze słońca od Solgen. Polecam!

Tomasz Zubilewicz

Dziennikarz

Wybierz autoryzowanego partnera wiodących producentów! Dzięki umowom autoryzacji z wiodącymi producentami fotowoltaicznymi gwarantujemy profesjonalizm i jakość naszych działań poprzez dobór licencjonowanych przez producentów urządzeń. Brak problemów gwarancyjnych oraz spokój na lata zapewnia autoryzowany serwis.

Kontakt
Znajdź nas:
Infolinia serwisowa:

Copyright 2021 © All Right Reserved Design by Marek P