Urządzenia

Konstrukcja montażowa Corab

Corab sp. z o.o. jest producentem systemów montażowych do instalacji fotowoltaicznych. Produkty te charakteryzują się wysoką jakością i są przystosowane do specjalistycznego wykorzystania w różnorodnych warunkach. Proponowane rozwiązania uwzględniają różnorodność materiałów z jakich wykonane są pokrycia dachowe.

Systemy montażowe na dach i nie tylko!

Uniwersalny montaż

Mocowania paneli słonecznych od Corab przystosowane są do instalacji na dachach skośnych, które pokryte są różnego rodzaju dachówkami (ceramicznymi, łupkowymi lub karpiówkami), blachodachówkami lub blachami trapezowymi, jak również płaskich (systemy bezinwazyjne, balastowe). Oferujemy także systemy wolnostojące jedno lub dwu podporowe, które mogą być przytwierdzone do fundamentu, płyt betonowych albo wkręcone w grunt.

Potwierdzona jakość

Najwyższej jakości materiały, wytrzymałość na wiatr i śnieg, stabilność, odporność na korozję to najważniejsze zalety systemów mocowań od Corab. Konstrukcje tego producenta posiadają wymagane certyfikaty i normy.

Często zadawane pytania

01
Co to są systemy montażu paneli fotowoltaicznych?
Systemy montażu paneli fotowoltaicznych to konstrukcje pod panele fotowoltaiczne, na które składają się profile, łączniki, klemy, bloki fundamentowe, uchwyty, szyny montażowe, rurki giętkie. Dobrze wykonana konstrukcja montażowa zapewnia odpowiednie nachylenie panelu fotowoltaicznego w celu uchwycenia promieni słonecznych, a także jego bezpieczne funkcjonowanie.
02
Jakie są rodzaje systemów montażu paneli fotowoltaicznych?
Nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają na instalację paneli na dowolnej powierzchni dachu czy gruntu. Podstawowy podział systemów montażu można przedstawić następująco:
• dachy skośne pokryte dachówką, dachówką karpiówką, dachówką łupkową, blachodachówką czy blachą trapezową
• dachy płaskie obejmuje systemy bezinwazyjne, balastowe
• systemy wolnostojące są jedno lub dwu podporowe, mocowane do fundamentu i do płyt betonowych oraz wkręcane w grunt.

Jesteś zainteresowany oszczędzaniem na prądzie?

Korzyści z założenia fotowoltaiki

  • Miesięczny rachunek za prąd
  • Rodzaj pokrycia dachowego

Zostaw do siebie namiary, a przygotujemy dla Ciebie wstępną ofertę w 48h.

    Wypełnij formularz
    Rodzaj inwestycji – zaznacz jedną z opcji

    Masz pytanie odnośnie naszych usług? Zadzwoń: +48 12 307 16 14