• Wieloletnie doświadczenie i wiedza ekspercka
  • Zadzwoń: +48 12 307 16 14

Dla domu

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę

Jak to działa?

Moduły produkują prąd ze słońca, a falownik wprowadza go do wewnętrznej instalacji w domu. Użytkownik monitoruje całość w wygodny sposób za pomocą aplikacji na komputerze lub smartfonie.

Zamiast płacić za energię elektryczną zainwestuj w fotowoltaikę!

Własna energia elektryczna to niższe rachunki, zredukowane do opłat stałych. To co wyprodukujesz w dzień możesz zużyć w nocy, i tak przez cały rok. Dlatego dobieramy instalację pod roczne zapotrzebowanie Twojego domu, ani mniej – ani więcej.

Rozliczenie

Własny prąd jest na bieżąco zużywany w domu, z kolei nadwyżki energii są wysyłane do sieci i 80% z nich może zostać swobodnie odebrane.

Finansowanie instalacjifotowoltaicznych

Zapewniamy finansowanie poprzez dedykowane na OZE  kredyty bankowe. Na miejscu oszacujemy zdolność kredytową oraz pomożemy dobrać odpowiedni plan kredytowy.

Jesteśmy partnerem wielu instytucji bankowych, w tym BPN PARIBAS.

Nie pobieramy prowizji  od udzielonych kredytów oraz jesteśmy oficjalnie zarejestrowani w Komisji Nadzoru Finansowego.

Działamy od 2015 r.

SOLGEN

Autoryzowany partner i wykształcona kadra

Naszą załogę budują głównie absolwenci kierunkowych studiów na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Taka kadra to gwarancja mądrze dobranej i perfekcyjnie zamontowanej instalacji!

Warto postawić na autoryzowanego partnera wiodących światowych producentów! Posiadamy umowy autoryzacji wiodących producentów fotowoltaicznych. To gwarantuje profesjonalizm i jakość naszych działań poprzez dobór licencjonowanych przez producentów urządzeń. Montaż przez autoryzowanego partnera to spokój na lata oraz brak problemów gwarancyjnych.

Przykładoweceny instalacji

Zestaw zawiera moduły MWT firmy Phono Solar, falownik SMA, system monitoringu, konstrukcję wsporczą, zabezpieczenia AC/DC i montaż.

Moc [kWp] Cena brutto [zł]*
3 5500
5 5200
7 4800
10 4500
*Cena zawiera 8% VAT.

Podane ceny są orientacyjne i zależą od mocy instalacji, wybranych komponentów oraz rodzaju pokrycia dachowego.

Wypełnij formularz, aby otrzymać specjalną ofertę!

4276

kWp łącznie zainstalowanej mocy

456

wykonanych mikroinstalacji PV

900

kWp nasza największa instalacja dachowa

20

osobowy zespół specjalistów

Ostatnierealizacje

Na profesjonalizm i jakość naszych działań pracują osoby z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania i montażu.

Partnerzy

Jesteśmy oficjalnym
partnerem producentów

Komponenty tylko odwiodących światowych producentów

Opieramy się na urządzeniach od liderów rynku, takich jak Jinko Solar, który od kilku lat jest największym światowym producentem modułów oraz Phono Solar – lauret prestiżowej nagrody w dziedzinie niezawodności Top Performer 2019. W przypadku falowników stosujemy te pochodzące od Froniusa – austriackiego producenta , lidera europejskiego rynku. Ponadto stosujemy falowniki SMA, czyli legendarnej niemieckiej marki, której komponenty produkowane są w Zabierzowie pod Krakowem. Projektujemy również instalacje z falownikami Huawei – największego światowego producenta falowników.

W instalacjach fotowoltaicznych wykorzystujemy moduły monokrystaliczne nowej generacji MWT oraz HCC. Minimalna moc 320 kWp i wyższa wydajność w upalne dni.

Posiadamy autoryzacje Fronius, Phono Solar, SolarEdge, Huawei, Jinko Solar.

Większa produkcja energii? Optymalizator mocy!

Optymalizatory mocy usprawniają pracę każdego pojedynczego modułu! Dzięki nim jesteśmy w stanie wykonywać instalacje fotowoltaiczne na bardzo skomplikowanych, a także częściowo zacienionych dachach, utrzymując przy tym wysoki poziom produkowanej energii ze słońca.

Inwestycja krok po kroku

1

Wywiad telefoniczny

2

Wstępna oferta

3

Wizja lokalna, potwierdzenie oferty i podpisanie umowy

4

Montaż i zgłoszenie do zakładu energetycznego

5

Rozliczenie

Zapytaj o specjalną ofertę!

Wypełnij poniższy formularz zapytania o ofertę, a nasz ekspert
wkrótce skontaktuje się z Tobą.

Jesteśmy dla Was!

Specjalizujemy się w instalacjach fotowoltaicznych, realizując je kompleksowo od projektu po wykonanie. Priorytetem Solgen jest zapewnienie wysokiej jakości usług oraz oferowanych komponentów.

Zapytaj o aktualne promocje i oferty specjalne przygotowane zarówno dla domów jak i obiektów komercyjnych.