• Wieloletnie doświadczenie i wiedza ekspercka
  • Zadzwoń: +48 12 307 16 14

Dla firmy

Przygotujemy indywidualną ofertę dla Twojej firmy

Jak to działa?

Moduły produkują prąd ze słońca, a falownik wprowadza go do wewnętrznej instalacji w firmie. Użytkownik monitoruje całość w wygodny sposób za pomocą aplikacji na komputerze lub smartfonie.

Zamień rachunki za prąd na leasing na fotowoltaikę!

Roczne opłaty za leasing są w przybliżeniu równe do rocznych rachunków za energię! W ten sposób spłacisz instalację w ciągu kilku lat, a elektrownia przez kolejne lata będzie produkowała już darmowy prąd ze słońca.

Czy wiesz, że w niektórych bankach uzyskasz uproszczoną ścieżkę leasingową dzięki naszej instalacji? Jesteśmy zweryfikowanym dostawcą PV.

Rozliczenie

Własny prąd jest zużywany w Twojej firmie. Nadwyżki odkupuje zakład energetyczny lub odbierasz je w rocznych bilansach (wymaga umowy kompleksowej).

Finansowanie instalacjifotowoltaicznych

Zapewniamy finansowanie poprzez dedykowane leasingi na fotowoltaikę. Na miejscu pomożemy dobrać odpowiednią ofertę leasingową. 

Współpracujemy z wieloma instytucjami bankowymi, w tym Santander Consumer Bank, PKO Leasing (zapytaj o uproszczoną procedurę z dostawcą SOLGEN)

Nie pobieramy prowizji od udzielonych kredytów i leasingów oraz jesteśmy podmiotem oficjalnie zarejestrowanym w Komisji Nadzoru Finansowego.

Działamy od 2015 r.

SOLGEN

Autoryzowany partner i wykształcona kadra

Naszą załogę budują głównie absolwenci kierunkowych studiów na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Taka kadra to gwarancja mądrze dobranej i perfekcyjnie zamontowanej instalacji!

Warto postawić na autoryzowanego partnera wiodących producentów! Posiadamy umowy autoryzacji wiodących producentów fotowoltaicznych. To gwarantuje profesjonalizm i jakość naszych działań poprzez dobór licencjonowanych przez producentów urządzeń. Montaż w autoryzowanym serwisie to spokój na lata oraz brak problemów gwarancyjnych.

Przykładoweceny instalacji

Zestaw zawiera moduły MWT firmy Phono Solar, falownik SMA, system monitoringu, konstrukcję wsporczą, zabezpieczenia AC/DC i montaż.

Moc [kWp] Cena netto [zł]*
10 43 000
20 78 000
40 148 000
50 180 000
*Należy doliczyć 23% VAT.

Podane ceny są orientacyjne i zależą od mocy instalacji, wybranych komponentów oraz rodzaju pokrycia dachowego.

Wypełnij formularz, aby otrzymać specjalną ofertę!

4276

kWp łącznie zainstalowanej mocy

456

wykonanych mikroinstalacji PV

900

kWp największa instalacja dachowa

20

osobowy zespół specjalistów

Ostatnierealizacje

Na profesjonalizm i jakość naszych działań pracują osoby z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania i montażu.

Partnerzy

Jesteśmy autoryzowanym
partnerem producentów

Komponenty tylko odwiodących światowych producentów

Fotowoltaika w firmie tylko na pewnych komponentach. Posiadamy autoryzację liderów: Jinko Solar, który jest największym światowym producentem modułów fotowoltaicznych oraz Phono Solar – lauraet prestiżowej nagrody w dziedzinie niezawodności Top Performer 2019.

W przypadku falowników stosujemy Froniusa – austriackiego producenta , lidera europejskiego rynku. Ponadto falowniki SMA, czyli legendarnej niemieckiej marki, której komponenty produkowane są w Zabierzowie pod Krakowem. Projektujemy również instalacje z falownikami Huawei – największego światowego producenta falowników.

W instalacjach fotowoltaicznych wykorzystujemy moduły monokrystaliczne nowej generacji MWT oraz HCC. Minimalna moc 320 kWp i wyższa wydajność w upalne dni.

Posiadamy autoryzacje Fronius, Phono Solar, SolarEdge, Huawei, Jinko Solar.

Większa produkcja energii? Optymalizator mocy!

Optymalizatory mocy usprawniają pracę każdego pojedynczego modułu! Dzięki nim jesteśmy w stanie wykonywać instalacje fotowoltaiczne na bardzo skomplikowanych, a także częściowo zacienionych dachach, utrzymując przy tym wysoki poziom produkowanej energii ze słońca.

Inwestycja krok po kroku

1

Wywiad telefoniczny

2

Wstępna oferta

3

Wizja lokalna, potwierdzenie oferty i podpisanie umowy

4

Montaż i zgłoszenie do zakładu energetycznego

5

Rozliczenie

Zapytaj o specjalną ofertę!

Wypełnij poniższy formularz zapytania o ofertę, a nasz zespół ekspertów
wkrótce skontaktuje się z Tobą.

Jesteśmy dla Was!

Specjalizujemy się w instalacjach fotowoltaicznych, realizując je kompleksowo od projektu po wykonanie. Priorytetem Solgen jest zapewnienie wysokiej jakości usług oraz oferowanych komponentów.

Zapytaj o aktualne promocje i oferty specjalne przygotowane zarówno dla domów jak i obiektów komercyjnych.