Ambitne i pełne słońca pół roku!

Uff.. ostatnie ponad pół roku, to czas pełen pracy, poświęcony realizacji inwestycji w instalacje fotowoltaiczne i nie tylko. Mocno zaangażowani w realizowane projekty możemy śmiało wyznać, że był to czas wykorzystany w 100%, wykorzystany na szerzenie odnawialnych źródeł energii wśród Polaków i dawanie im możliwości czerpania radości z korzystania z zielonej energii.  Po 10 miesiącach przyszedł czas na małe podsumowanie.

Nasz zespół zrealizował montaże na terenie całej środkowej oraz południowo-wschodniej Polski. Głównie w województwach dolnośląskim, śląskim, małopolskim, podkarpackim, mazowieckim, łódzkim, wielkopolskim. Wykonaliśmy ponad 100 instalacji fotowoltaicznych, począwszy od tych małych o mocy 2 kW, skończywszy na dużych o mocy ponad 100kW. W sumie zamontowaliśmy ponad 1 000 kWp mocy, dzięki której mieszkańcy domów jednorodzinnych jak i przedsiębiorcy cieszą się z taniej i ekologicznej energii elektrycznej!

Faktem jest, że fotowoltaika to nasz “konik”, ale zajmujemy się również montażem kolektorów i pomp ciepła oraz wymianą kotłów. W przeciągu ostatniego pół roku zamontowaliśmy ponad 30 kolektorów oraz około 20 pomp ciepła. Dzięki nam mieszkańcy, cieszą się z oszczędności i wygody jaką odczuwają posiadając instalację wykorzystującą odnawialne źródła energii.

Użyte tagi

fotowoltaika solgen