Najnowszy falownik Hypontech już dostępny w Polsce

Solgen z początkiem listopada wprowadził na rynek najnowszy falownik marki Hypontech, który stanowi połączenie wysokich parametrów technicznych z korzystną ceną uzyskaną dzięki maksymalnemu usprawnieniu efektywności produkcji falownika przez producenta.

Dla przypomnienia czym jest falownik?

Falownik w największym skrócie jest to urządzenie które zamienia prąd stały z instalacji fotowoltaicznej na prąd zmienny w gniazdku, czyli w sieci domowej.

Parę słów o marce Hypontech

Hypontech tworzy inteligentne rozwiązania solarne, wnosząc rzeczywisty postęp do odnawialnego świata – energetyzuje przyszłość dla każdego, niezależnie od tego, gdzie się znajduje.

HYPONTECH popycha świat do przodu dzięki ekscytującemu portfolio falowników PV i falowników magazynujących, a także inteligentnych rozwiązań do zarządzania energią. Produkty i specjalizacje Hypontech zostały dostarczone i przetestowane w środowiskach na całym świecie, w 50 krajach na 6 kontynentach.

Mając dziesięcioletnie doświadczenia i stawiając czoła największym wyzwaniom w branży solarnej, HYPONTECH wierzy, że niezawodność i jakość portfolio pochodzi z wysoce znormalizowanej technologii i łańcucha dostaw. Zespół produkcyjny Hypontech wdrożył siły produkcyjne o wysokim poziomie wiedzy, doświadczeniu i zaawansowanej infrastrukturze IT. Łącząc to wszystko, zapewnia rozwiązania o jakości Tier 1 w przystępnej cenie.

HYPONTECH stawia na inteligentną sieć, na której może polegać każda osoba na świecie. Dzięki takiemu rozwiązaniu zarządzanie energią jest możliwe wszędzie tam, gdzie jest dostęp do internetu. Duża część systemu jest zdigitalizowana, w tym zdalnie monitorowana i konserwowana. Zapewnia to konsumentom polepszenie komfortu użytkowania oraz zwiększenie roboczej efektywność urządzeń.

Nowy produkt w ofercie firmy Solgen, falownik Hypontech dedykowany jest dla domów jednorodzinnych oraz małych przedsiębiorstw. Zakres pracy falownika to moc od 3 kW do 25 kW.

Przekrój falownika