Targi ENEX- spotkaj się z nami w Kielcach!

Targi ENEX to jedno z największych wydarzeń branży energetycznej w Polsce. Jest to miejsce spotkań branży, ułatwiające kontakt między przedsiębiorcami skupiającymi się wokół energii nie tylko tej pozyskiwanej tradycyjnymi metodami, ale także w sposób nowatorski. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 26-27 lutego w Kielcach.

Spotkaj się z nami!

Targi ENEX są bardzo ważnym wydarzeniem branżowym. Dlatego też nie może nas tam zabraknąć! Do dyspozycji odwiedzających będzie nasze stanowisko, a na nim między innymi spotkania z wykwalifikowanymi doradcami, którzy przeprowadzą odwiedzających przez cały proces inwestycyjny instalacji fotowoltaicznej. Będzie również możliwość uzyskania wstępnej wyceny instalacji fotowoltaicznej.

Ważnym punktem tegorocznych targów będzie kolejna edycja Forum SOLAR+. Omówiony zostanie rynek PV w Polsce oraz perspektywy rozwoju, a także obecne technologie. Jednym z prelegentów będzie nasz menadżer ds. inwestycji Krzysztof Grobel, który przedstawi standardy instalacyjne na 2020 rok.

Nie tylko rozmowy

Wycena własnej instalacji fotowoltaicznej to nie wszystko. Dla odwiedzających nasze stanowisko przygotowaliśmy specjalną ofertę! Każdy klient, który zgłosi się do nas podczas targów, a później podpisze umowę na wykonanie instalacji, otrzyma od nas wydłużenie standardowej gwarancji o rok!

Oczywiście doskonale rozumiemy, że decyzja o wykonaniu instalacji nie może być decyzją pochopną, podjętą w ciągu kilku minut. Dlatego też oferta otrzymana podczas targów będzie ważna przez 14 dni. Jest to wystarczający czas na przemyślenie decyzji oraz ewentualne porównanie oferty z ofertami konkurencyjnymi.

Gdzie nas znaleźć?

Hala E, stoisko E-36- tam będziemy czekać na odwiedzających.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie z naszymi doradcami. Taka okazja zdarza się tylko raz w roku!

Użyte tagi

fotowoltaika targi